Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Інструкція для батьків


Опис системи

Система дає можливість батькам (законним представникам) зареєструвати свою дитину в заклад дошкільної освіти (ЗДО) через Інтернет.
Для цього одному з батьків необхідно зареєструватися на вебсайті і подати електронну заявку в садок, в який вони хотіли б потрапити. Подати заявку можна тільки в один ЗДО. У системі представлені всі заклади дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси (з описом та фотографіями).

Для підтвердження достовірності внесених відомостей батькам необхідно упродовж 30 днів з дня реєстрації надати на електронну адресу територіальних відділів освіти Департаменту освіти та науки Одеської міської ради сканкопії:

 • свідоцтва про народження дитини;
 • документа, що підтверджує місце проживання дитини на території обслуговування обраного закладу дошкільної освіти;
 • документа, що підтверджує пільговий статус дитини (за наявності).
У разі, якщо батьки не можуть надати на електрону пошту територіальних відділів освіти Департаменту освіти та науки Одеської міської ради сканкопії зазначених документів, заявник може особисто надати вищезазначені документи (їх копії) до територіальних відділів освіти Департаменту освіти та науки Одеської міської ради. Після того, як Ваша заявка підтверджена, Вам буде направлено повідомлення та відкритий персональний кабінет в системі, де Ви зможете спостерігати за змінами, що відбуваються в очікуванні появи вільних місць у вибраному Вами ЗДО. Місця в системі розподіляються послідовно - хто раніше зареєструвався і подав заявку, тому і раніше буде видано дозвіл на зарахування до ЗДО. У системі встановлені обмеження за віком - заявка не стає актуальною, поки дитині не виповниться 1 рік.
В системі, для реєстрації в ЗДО, передбачені 4 вікові категорії дітей:

 • Група раннього віку - 1-3 років;
 • Молодша - 3-4 років;
 • Середня - 4-5 років;
 • Старша - 5-6(7) років.

При наявності вільних місць у ЗДО система автоматично розподіляє їх, і, в залежності від віку дитини, направляє його у відповідну вікову групу.
Після того як підійшла черга, батькам автоматично відправляється повідомлення на електронну пошту про те, що вони отримали дозвіл на зарахування до ЗДО в садок, в який вони реєструвалися та можуть підійти до ЗДО.
Працівник територіального відділу освіти району направляє дозвіл до зарахування дитини до ЗДО керівнику закладу.

Ознайомитися з Положенням про порядок електронної реєстрації дітей дошкільного віку в заклади дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси можливо за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/nakaz-2021-209.pdf


Реєстрація

Щоб зареєструватися на сайті, перейдіть за схемою Головна < Зареєструватися. >Після цього необхідно заповнити анкету. Всі поля, відмічені зірочками *, обов'язкові до заповнення. Будьте уважними при заповненні персональних даних: якщо введена інформація не буде збігатися з оригіналами документів, ваша заявка в заклад дошкільної освіти буде анульована.
При заповненні поля «Адреса» необхідно ввести ваш фактичну адресу проживання в форматі:
«Вулиця», «будинок», «квартира» , якщо ви житель міста, в іншому випадку вам необхідно ввести повну адресу: «область», «район», «місто / село», «вулиця», «будинок», «квартира».
Увага! Не забудьте свою електронну пошту і пароль, вони будуть необхідні для подальшого входу в систему. Електронна пошта повинна бути актуальною і дієвою, а ви повинні мати доступ до неї. Також не повинна бути серед сервісів, заборонених в Україні і, відповідно, не стабільно працюючих: @mail.ru, @yandex.ru, @yandex.ua, @ya.ru, @inbox.ru, @list.ru, @bk.ru, @mail.ua. Це необхідно для того, щоб ви могли отримувати повідомлення про рух вашої заявки.

Після підтвердження своєї згоди на внесення, обробку, використання і подальше зберігання персональних даних вам необхідно ввести слова та цифри з картинки - це унеможливлює автоматичну реєстрацію сторонніх людей.
У кінці натискаємо «Реєстрація».


Після реєстрації ми потрапляємо на головну сторінку. 1. Головне меню. За допомогою нього ви можете потрапити в будь-який розділ системи.
 2. Підказки. Вони відображають дії, які вам необхідно зробити, щоб успішно подати заявку в ЗДО. Дії краще виконувати послідовно - зверху-вниз.
 3. Список поданих заявок. У цьому розділі відображається список усіх заявок, які ви подали.
 4. Історія. У цьому розділі відображаються зміни, які відбулися з вашими заявками.

Підтвердження електронної пошти

Для продовження роботи з системою вам необхідно підтвердити адресу електронної пошти, яку ви вказали під час реєстрації. Для цього вам буде надіслано листа з посиланням всередині. Уважно прочитайте інструкції в листі та перейдіть за посиланням. Якщо лист не прийшов, ви можете повторно відправити його на свою пошту з головної сторінки.


Реєстрація дитини

Після підтвердження пошти вам необхідно зареєструвати в системі свою дитину.
Для цього перейдіть у розділ Мій профіль< Мої діти > Додати


Далі введіть дані у відповідні поля.Увага! Мінімальний вік дитини для реєстрації – 6 місяців


Список дитячих закладів

Після прийняття нового закону "Про освіту" змінився і порядок прийому дітей до закладів освіти. За новим законом, за кожним закладом освіти закріплюється певна територія, здобувачі освіти, які проживають на території обслуговування закладу освіти, мають право на першочергове зарахування до нього. До вашої уваги перелік закріпленої території обслуговування за закладами дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. Звертаємо увагу, що у разі відсутності у даному списку адреси вашого місця проживання, вам необхідно звернутися до територіальних відділів освіти департаменту освіти та науки Одеської міської ради.
Натисніть, щоб переглянути

Щоб переглянути усі дитячі установи міста, перейдіть в розділ <Електронний реєстр > Список дитячих садківВибравши відповідний район, на сторінці з'явиться список дитячих садків, які за ним закріплені. У кожного дитячого закладу вказана додаткова інформація про кількість груп, кількість поданих заявок, а також контактна інформація.

Натиснувши на назву дитячого закладу, можна отримати додаткову інформацію, а також переглянути фотографії.Подача заявки

Якщо ви вибрали заклад дошкільної освіти та впевнені в тому, що хочете потрапити саме в нього, вам потрібно подати заявку в даний ЗДО. Для цього необхідно пройти через головне меню <Електронний реєстр > Подати заявку


Спочатку ознайомтеся з правилами роботи електронної черги і дайте згоду на їх дотримання. Потім виберіть дитячий заклад, в який ви бажаєте подати заявку на зарахування дитини.

Всі дані в заявці будуть заповнені автоматично. Після цього на екрані з'явиться інструкція з інформацією про те, де ви повинні підтвердити заявку і протягом якого терміну.


Підтвердження заявки

Для підтвердження достовірності внесених відомостей батькам необхідно упродовж 30 днів з дня реєстрації надати на електронну адресу територіальних відділів освіти Департаменту освіти та науки Одеської міської ради сканкопії:

 • свідоцтва про народження дитини;
 • документа, що підтверджує місце проживання дитини на території обслуговування обраного закладу дошкільної освіти;
 • документа, що підтверджує пільговий статус дитини (за наявності).
У разі, якщо батьки не можуть надати на електрону пошту територіальних відділів освіти Департаменту освіти та науки Одеської міської ради сканкопії зазначених документів, заявник може особисто надати вищезазначені документи (їх копії) до територіальних відділів освіти Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.


Отримання дозволу на зарахування до ЗДО

Після того, як Ваша заявка підтверджена, Вам буде направлено повідомлення та відкритий персональний кабінет у системі, де Ви зможете спостерігати за змінами, що відбуваються в очікуванні появи вільних місць у вибраному Вами закладі дошкільної освіти. Місця в системі розподіляються послідовно - хто раніше зареєструвався і подав заявку, тому і раніше буде видано дозвіл до зарахування до ЗДО. У системі встановлені обмеження за віком - заявка не стає актуальною, поки дитині не виповниться 1 рік.
У системі, для реєстрації в ЗДО передбачені 4 вікові категорії дітей:

 • Група раннього віку - 1-3 років;
 • Молодша група - 3-4 років;
 • Середня група - 4-5 років;
 • Старша група - 5-6(7) років.

При наявності вільних місць у ЗДО система автоматично розподіляє їх, і, в залежності від віку дитини, направляє його у відповідну вікову групу.
Після того, як підійшла ваша черга, вам автоматично відправляється повідомлення на електронну пошту про те, що ви можете отримати дозвіл на зарахування до ЗДО, в який реєструвалися. У листі також міститься інструкція з описом ваших подальших кроків.

Після отримання дозвіл на зарахування до ЗДО вам необхідно протягом 10 днів підійти до ЗДО і пред'явити відповідні документи. В іншому випадку, ваша заявка перейде в "Пасивний" режим. Ваша позиція в реєстрі залишиться колишньою. Але для того, щоб отримати дозвіл до зарахування до ЗДО при наступній появі вільних місць, необхідно натиснути на кнопку "Активувати" на сторінці вашої заявки.

Ця процедура необхідна для того, щоб відсіяти батьків, які передумали віддавати дитину в ЗДО і забули видалити заявку.

Якщо ви усвідомлено не хочете отримувати дозвіл на зарахування до ЗДО, але плануєте це зробити в майбутньому, ви можете скоротити час очікування решти батьків на місце в ЗДО, для цього вам необхідно перейти на сторінку заявки і натиснути "Скасувати". Після цього ваша заявка перейде в "Пасивний" режим. Ваша позиція в реєстрі залишиться колишньою.

Для того, щоб отримати дозвіл на зарахування до ЗДО при наступній появі вільних місць, необхідно натиснути на кнопку "Активувати" на сторінці вашої заявки.

Після отримання дозволу на зарахування до ЗДО Вам необхідно прийти до цього закладу.

 • Copyright 2012 asrd.org
 • Всі права захищені
 • Розроблено за участі Всеукраїнської безкоштовної шкільної освітньої мережі www.shodennik.ua